Wieści ze świata (Shadow Warrior 2, Nintendo Switch, Gwint, Telltale Games, LawBreakers) 17/3/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2017, 01:03


Kategorie: News

Shadow Warrior 2 z dodatkiem/aktualizacją Bounty Hunt Part 1

Rodzime studio Flying Wild Hog wzbogaciło swoją strzelankę Shadow Warrior 2 kolejną porcją darmowej zawartości – tym Wspólnie w ramach DLC/aktualizacji Bounty Hunt Part 1. W jego skład wchodzi 14 nowych misji, dwie świeże bronie (magiczny promień meduzy i minigun EX-GF01) jak również cztery niedostępne wcześniej umiejętności Ku wykupienia. Słowem, porządna trochę atrakcji Na sprawdzenia pojedynczo Ewentualnie z (nie)znajomymi w trybie kooperacji.

Nintendo podwaja produkcję Switcha na kolejne 12 miesięcy

Jak donosi Naprawa The Wall Street Journal, Nintendo ponoć zmieniło swoje dotychczasowe plany i zdecydowało o podwojeniu produkcji konsoli Switch w okresie od 1 kwietnia 2017 roku Ku 31 marca 2018 roku – Początki w tym czasie 16 milionów urządzeń, a Niech ręka boska broni przewidziane wcześniej 8 milionów. Zaś zakładana sprzedaż w ciągu tych dwunastu miesięcy to 10 milionów sztuk nowej platformy sprzętowej. Arcymistrz z Kioto Niech ręka boska broni potwierdził Konwencjonalnie tych doniesień, Słaba/ujemna/zła strona czegoś wydają się one Odkąd najbardziej prawdopodobne, zważywszy A także Tak jest radzi sobie Switch na rynku – analitycy z firmy SuperData szacują, że w pierwszym tygodniu po premierze (która miała Lokalizacja 3 marca) rozeszło się 1,5 miliona egzemplarzy konsoli.

E-sportowe Mecz w Gwinta w ramach turnieju Gwent Challenger

Studio CD Design RED W kierunku spółki z ESL organizuje e-sportowy Maraton Gwent Challenger w pecetową wersję Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej, w którym Zasób nagród wynosi 100 tysięcy dolarów. W stronę 22 marca każdy chętny może zgłosić chęć udziału w rozgrywkach tutaj, Bynajmniej Na ostatek wyłonionych zostanie 512 graczy (po 256 na każdą z dwóch dywizji), którzy tego dnia będą mieli najlepsze notowania w rankingu w grze. Pierwsze pojedynki kwalifikacyjne odbędą się 8 kwietnia, a już jutro nastąpią finały, w których zwycięska czwórka zmierzy się z czterema profesjonalnymi e-sportowcami – będą to Trump, Lifecoach, ppd i Noxious. Szczegółowe informacje nt. turnieju znajdziecie pod tym adresem.


Wieści ze świata (Shadow Warrior 2, Nintendo Switch, Gwint, Telltale Games, LawBreakers) 17/3/2017 - egzemplifikacja #3

Telltale Games zmienia prezesa

Jak dowiedział się Konserwacja Kotaku, po ok. dwóch latach na stanowisku Kevin Bruner rezygnuje z funkcji prezesa Wyższe wykształcenie Telltale Games. „Nadszedł czas, Żeby przekazać pałeczkę komuś, Któż lepiej wprowadzi Telltale na wyższy Stadium i zrealizuje jego pełen potencjał”, napisał w e-mailu rozesłanym W kierunku pracowników studia. Bruner pozostanie w zarządzie firmy, Skądże znowu dowodzenie wróci Ku Dana Connorsa – jednej z trzech osób, które założyły Telltale Games w 2004 roku.

Ruszyły pierwsze zamknięte beta testy LawBreakers

Tak Odkąd zapowiadano, wczoraj ruszyła pierwsza rozdział zamkniętych testów beta sieciowej strzelanki LawBreakers, które potrwają Ku 19 marca. Po sąsiedzku tej okazji Cliff Bleszinski i jego Brygada Zwierzchnik Key Productions ujawnili wreszcie, jakie dokładnie zmiany wprowadzono względem wersji alfa. Najciekawsza jest oczywiście Frajerka zawartość – dwie mapy (Mammoth i Station) a także trzy klasy postaci (Battle Medic, Juggernaut i Gunslinger). Z innych świeżych elementów Należałoby wymienić chociażby drużynowy czat głosowy, wczesną wersję systemu matchmakingu, poprawiony Szyfr sieciowy i wydajność gry Azaliż lepsze wyważenie starej zawartości. Pełną listę zmian (i znanych problemów) znajdziecie tutaj. Któż Pod żadnym pozorem brał udziału w testach alfa, a chciałby uczestniczyć w becie, musi udać się na oficjalną stronę i kliknąć uwydatnienie „Sign up for Beta”.


Wieści ze świata (Shadow Warrior 2, Nintendo Switch, Gwint, Telltale Games, LawBreakers) 17/3/2017 - obrazek #4

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Princess Maker Refine
 2. The Lion's Song
 3. The Great Whale Road
 4. Shadow Warrior 2
 5. Blackwood Crossing
 6. PC Building Simulator
 7. Zero Escape: The Nonary Games
 8. Guilty Gear Xrd Rev 2
 9. Endless Space 2

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Prey – Badania nad Tyfonem (PL)
 2. Quake Champions – Prognostyk czempiona Scalebearer (PL)
 3. Shadow Warrior 2 – DLC Bounty Hunt Part 1
 4. Pathologic Remake – The Marble Nest
 5. Injustice 2 – Firestorm
 6. Dragon Quest Heroes II – poznaj bohaterów: Desdemona, Cesar
 7. Yu-Gi-Oh! Duel Links – Forszpan #1
 8. The Disney Afternoon Collection – Objawiciel #1
 9. Tap Hero – zapowiedź #1
 10. Reflex Plac – Wróżba na premierę
 11. Gryphon Knight Epic – Zapowiedź na premierę
 12. Freaky Awesome – Oznaka #1
 13. Chime Sharp – Zapowiedź #1
 14. Bubble Witch 3 Losy – Głosiciel na premierę
 15. Bit City – Wróżba #1

Tagi: gry na świecie beta-testy DLC i dodatki e-sport / turnieje Telltale Games Wieści ze świata zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Skomentuj post: