Wielki turniej w Heroes of the Storm - Sieciowe Wieści (17/03/2017)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2017, 11:03


Kategorie: Newsy

Mordowanie w Mordhau

Mordhau to tytuł, który został ufundowany Na skutek darczyńców w serwisie Kickstarter w błyskawicznym czasie 24 godzin, a Aktualnie Całość zebranych pieniędzy przewyższa dubeltowo ustalony Na skutek twórców, Pracownia Zespół Mordhau, pułap. Cóż urzekło graczy w tej brutalnej grze sieciowej, z akcją umiejscowioną w czasach średniowiecza?

Przede wszystkim jest to rozbudowany Architektura walki. Daje on niecodziennie Niemały Wybór ruchów – od zwykłych cięć po transpiracja ciosów i robienie uników. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji całego rynsztunku, jaki zawodnicy zakładają na swoje awatary. Cóż więcej, wybór zbroi ma prawdziwy wpływ na behawior naszej postaci – ciężka pancerz daje lepszą ochronę, Bynajmniej ogranicza ruchy. Z kolei lekkie pancerz zapewnia mniejszą ochronę przed obrażeniami, Mimo wszystko pozwala na wykonywanie szybkich uników.

Dzięki finansowemu zastrzykowi z Kickstartera twórcy prognozują wpuszczenie pierwszych wersji gry w marcu 2018. Mecz zawita również na Steam, Jeżeli Lecz będzie taka możliwość.

Nowy Technika w Rocket League

Rocket League to futurystyczna Miganie sportowa, łącząca w sobie zasady piłki nożnej jak również zabawy na odległość sterowanymi pojazdami. Tytuł bawi graczy od dwóch lat, zaś niedługo otrzyma zupełnie Nowiuśki Wydźwięk rozgrywki.

Jak poinformowało na swojej stronie Salon Psyonix, 22 marca planowane jest wypuszczenie łatki z nowym, darmowym trybem o nazwie Dropshot. Bój odbywać się będzie na sześciokątnej arenie Core 707, zbudowanej z heksagonów. Zadaniem graczy będzie niszczenie wspomnianych wielokątów Po pomocą naelektryzowanej piłki. Jeśli ta wpadnie Z powodu dziurę po stronie oponenta, zdobywany jest punkt.

Wprowadzenie trybu Dropshot łączy się też z nową statystyką - obrażeniami. Te rosną Pospołu z czasem unoszenia się piłki w powietrzu (im dłużej ta jest odbijana Lilak zetknięcia z podłożem, tym większe obrażenia zada). Przekłada się to na liczbę niszczonych paneli - im większa moc, tym większe zniszczenia.

Wraz z wprowadzeniem Dropshot, w grze pojawi się Ponadprogramowy Środek lokomocji Endo (do wygrania z nowych skrzynek Turbo Crate) tudzież różne elementy kosmetyczne.

PLAYERUNKNOWN's Battlegrounds na platformie Steam

Gra od Bluehole cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. Ledwie co Atelier zaczęło sprzedawać swój tytuł w wersji pre-order w kwocie 29,99 dolarów (około 120 złotych) W czasie wersję podstawową i 39,99 dolarów (niecałe 160 złotych) Podczas wersję Deluxe (obie dawały możliwość uczestniczenia w zamkniętej becie), a już pojawiła się Pouczenie o wypuszczeniu gry na Steam.

Według doniesień od producenta gry, PLAYERUNKNOWN's Battlegrounds pojawi się na platformie Valve 23 marca jako Migot w trybie Early Access. Jednocześnie, Za kolejnych weekendów, będą też trwały testy zamkniętej bety. Trzeba dodać, że w związku z dodaniem gry Ku oferty Steam wycofana zostanie możliwość dokonowyania pre-orderów (stanie się to 19 marca).

Overwatch na platformie Nintendo Switch?


Wielki Zawody w Heroes of the Storm - Sieciowe Wieści (17/03/2017) - informacja #1

Overwatch to tytuł, który zdobywa coraz większą popularność. Strzelanka FPP ze stajni Blizzarda stała się swoistym potwierdzeniem, że amerykański Mistrz potrafi odnaleźć się w każdym gatunku gier.

Ostatnio o grze zrobiło się Znowuż głośno W pobliżu okazji wypuszczenia Za pomocą Nintendo konsoli Switch. Jeff Kaplan, główny reżyser tytułu, Bynajmniej ukrywał swoich zachwytów nad nowym sprzętem firmy Fusajiro Yamauchiego. Gracze Trzask-prask połączyli wątki i w sieci pojawiły się spekulacje, Azaliż Overwatch Wykluczone zawita i na tę konsolę. W końcu w tytuł Blizzarda, prócz „pececiarzy”, mogą grać też posiadacze Xboksa One a także PlayStation 4. Kaplan W dyrdy ostudził spekulacje graczy swoim wpisem na portalu Reddit:

„Kocham Switch! Moją drugą ulubioną platformą gamingową jest 3DS. Organizm wersji Overwatch Obok Switch jest dla nas sporym wyzwaniem. Jednakże bądź co bądź pozostajemy otwarci na poznawanie nowych platform”.

Warto Tu wierzyć w słowa klasyka – „nigdy Ale skąd mów nigdy”.

Wielki Maraton w Heroes of the Storm

Blizzard poinformował na swojej turniejowej stronie o kolejnych zmaganiach z cyklu Heroes of the Dorm. Zaczynając od tego weekendu (18-19 marca), sześćdziesiąt cztery drużyny staną w szranki o główną nagrodę z puli liczącej 500 000 dolarów! Finały rozgrywek odbędą się 8 kwietnia w Knieja Vegas.

Jednocześnie Blizzard dorzucił W stronę Zawody Parę smaczków dla widzów zmagań, którzy mogą obstawiać zwycięską drużynę. Jeżeli maść będzie trafny, zwycięzca zabawy zostanie nagrodzony specjalnymi dodatkami W kierunku gry plus sowitą kwotą pieniężną.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę turniejową Heroes of the Dorm.

Paladyni testowani na konsolach

Hi-Rez Studios, twórcy Paladins: Champions of the Realm, ogłosili rozpoczęcie zamkniętych beta testów swojego tytułu na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gracze mają możliwość przetestowania całej zawartości sezonu pierwszego, wliczając w to 22 bohaterów, możliwość ich customizacji, pojedynki 3 na 3 a także granie w trybie co-op.

Aby uczcić Rozruch bety, Pracownia ogłosiło także Maraton Blisko nazwą „Wojna Konsol”. Mordobicie odbędą się na słynnym festiwalu Dreamhack, który odbędzie się w Walencji w dniach 13-15 lipca. Zapas nagród Ku zgarnięcia to 50 000 dolarów.

Grę można nabyć tutaj w cenie 15 dolarów (60 złotych).

Minimaraton w World of Tanks


Wielki Zawody w Heroes of the Storm - Sieciowe Wieści (17/03/2017) - wyjaśnienie #2

Od zeszłej niedzieli 12 marca gracze mogą wziąć udział w mini-maratonie, jaki przygotował dla nich Edytor World of Tanks, Salon Wargaming.net. Pośród trwania owego maratonu, każdy członek ma okazję zdobyć W okresie bezowocnie czołg T25 Pilot, Środek lokomocji Premium VIII tieru nacji amerykańskiej.

Zadaniem graczy jest wykonywanie Na skutek kolejne 15 dni specjalnych wyzwań, jakie przyszykowali dla nich twórcy gry. Przede wszystkim zadania są dosyć proste i polegają na wygraniu określonej liczby bitew Azaliż zadaniu konkretnej ilości obrażeń Via nasze czołgi. Ażeby zdobyć T25 Pilot, czołgiści muszą wykonać Choć 13 z 15 dostępnych wyzwań. Jeżeli się okaże, że ktoś będzie musiał opuścić więcej dni w maratonie, Figa (z makiem) straconego – WG dało możliwość „usprawiedliwienia” nieobecności Za przyczyną wykupienie specjalnego tokena W okresie cenę niecałych 10 złotych.

Oczywiście istnieje możliwość zakupienia pojazdu w zestawie, Lilak konieczności wykonywania zadań. W takim przypadku gracze mają dwie oferty W kierunku wyboru – Koszyk W okresie 172 złote zawierający czołg i rezerwy osobiste a także Bateria Po 260 złotych, w którym Uzupełniająco Magik otrzymuje złoto (8500) tudzież 30 dni Premium.


Tagi: gry na świecie beta-testy e-sport / turnieje free-to-play gry MMO patche i aktualizacje sieciowe gry akcji Sieciowe wieści PC PS4 XONE Switch
Skomentuj post: