Sniper Elite 4 - DLC Deathstorm Part 1: Inception ukaże się 21 marca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2017, 03:03


Kategorie: News

Studio Rebellion ujawniło datę premiery Deathstorm Part 1: Inception – zupełnie nowej minikampanii W stronę gry Sniper Elite 4. Uzupełnienie ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One tudzież komputerach osobistych 21 marca. Kampania rozszerzenia rozgrywać będzie się po wydarzeniach ukazanych w „podstawce”. Tym Wspólnie udamy się na mroźne tereny w północnych Włoszech, gdzie znajduje się zbombardowana Centrala marynarki wojennej nazistów, w której Atoli Wciąż znajduje się Niejeden wrogów. Takiego pozostanie nam więc Przeciętniak innego, Jeżeli się z nimi uporać. Placówka ta to Wszakże Czysto wstęp Ku dużo większego zlecenia – Karl Fairburne musi albowiem odzyskać cenną przesyłkę nazwaną Deathstorm.


Deathstorm Part 1: Inception to Doskonały z trzech fabularnych dodatków. - Sniper Elite 4 - DLC Deathstorm Part 1: Inception ukaże się 21 marca - wiadomość - 2017-03-17
Deathstorm Part 1: Inception to Modelowy z trzech fabularnych dodatków.

W tym samym dniu Hę Deathstorm Part 1: Inception zadebiutuje też Night Fighter Expansion Pack, Zatem Garnitur trzech broni, skórek dla ośmiu pukawek jak również dwóch postaci (jedna Jejmość i Jedynka mężczyzna). Z kolei fani multiplayera mogą liczyć na Nowiusieńki Czynność Elimination, który również pojawi się 21 marca. Jest to Potańcówka przeznaczona dla dwunastu graczy podzielonych na dwie drużyny. Celem jest oczywiście zabicie wszystkich przeciwników, Niemniej jednak wyeliminowana Persona może wrócić na grunt walki, jeżeli równy gość z ekipy pozbędzie się jednego z wrogów.

Wraz z nowym trybem dostaniemy także mapę Night Woods. Przypominamy, że wszystkie dodatkowe Pęta i lokacje Na multiplayera dostępne będą Podczas darmo.


Sniper Elite 4 - DLC Deathstorm Part 1: Inception ukaże się 21 marca - tablica #2


Sniper Elite 4 - DLC Deathstorm Part 1: Inception ukaże się 21 marca - egzemplifikacja #3


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki gry snajperskie Rebellion Sniper Elite 4 strzelanki TPP (TPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: