Promocje mobilne na weekend 18-19 marca (m.in. Exiles, Shadow Blade i 2-bit Cowboy za darmo)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2017, 07:03


Kategorie: Newsy

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Bynajmniej jest wypisanie wszystkich gier, które obecnie znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Skądże (znowu) Lecz tanie, Zastrzeżenie i warte uwagi produkcje.


Shadow Blade - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( (m.in. Exiles, Shadow Blade i 2-bit Cowboy Poza darmo) - wiadomość - 2017-03-18
Shadow Blade

Jako że w Niejeden przypadkach Epoka trwania obniżki Skądże (znowu) jest głośny – bywa, że pozostaje ona aktualna Z powodu kilkanaście dni, a innym W tej samej chwili znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W kierunku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą przepaść zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Byle uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Exiles

Studio Cresent Moon kontynuuje rozdawanie swoich gier. W tym tygodniu możecie Zbyt gratis pobrać Exiles, Zatem potężne trójwymiarowe RPG osadzone w klimatach science fiction. Prefabrykacja zadebiutowała w niedopracowanej formie, Jednakże Z kolei Jejku problemy zostały w większości naprawione aktualizacjami.

  1. Exiles w Google Play Poza darmo

Shadow Blade

Exiles nie jest jedyną perełką Crescent Moon, którą możecie W tym momencie pobrać Lilak płacenia. Podczas nieskutecznie udostępniono również Shadow Blade, Przeto wyśmienitą dwuwymiarową platformówkę z wojownikiem ninja w roli głównej.

  1. Shadow Blade w Google Play W okresie darmo

2-bit Cowboy

Ten tydzień jest wyjątkowo serdeczny dla promocji na Google Play pozwalających W czasie bez sensu pobrać duże i popularne produkcje. Trzecia taka Kontroferta obejmuje 2-bit Cowboy. To platformówka stylizowana na produkcję z Game Boya, z mechaniką w stylu metroidvania. Mamy więc duży świat o częściowo otwartej strukturze i masę zdolności Na odblokowania, które z czasem pozwalają dotrzeć w niedostępne początkowo miejsca.

  1. 2-bit Cowboy w Google Play

Kingdom Rush Frontiers

Posiadający urządzenia z Androidem fani strategii powinni zainteresować się promocją Kingdom Rush Frontiers. To Jedynka z bezwzględnie najlepszych przedstawicieli gatunku tower defense, zapewniający długie godziny zabawy, i Dziś można go kupić z Google Play W okresie marne 50 groszy.

  1. Kingdom Rush Frontiers w Google Play Poza 50 gr

Limbo

Tanio, boć W czasie 4,29 zł, można też W stronę końca tygodnia kupić androidową wersję Limbo. Ta ponura platformówka to jedna z najsłynniejszych gier niezależnych ostatnich lat. Sławę i estyma zdobyła W trakcie sprawą wyśmienitej oprawy graficznej, ciężkiego klimatu i ciekawych wyzwań testujących zarówno zręczność, Odkąd i pomysłowość gracza.

  1. Limbo w Google Play W czasie 4,29 zł.

Crashlands

Gra Crashlands, Toteż survivalowy sandbox będący jedną z najlepszych gier mobilnych zeszłego roku, dostała Ostatnio sporą aktualizację. Z tej okazji obniżono cenę o połowę i zarówno na iOS, Jeśli i Androidzie produkcję można Teraz kupić Po około dziesięć złotych.

  1. Crashlands w Google Play Po 9,99 zł
  2. Crashlands w App Store Zbyt 9.99 zł

Retro City Rampage: DX

Warto także zainteresować się przeceną Retro City Rampage: DX, W takim razie niezależnego przeboju, który najprościej można opisać jako 8-bitowe Grand Theft Auto. Poważanie gry została obniżona o 40% na iOS i Androidzie, dzięki czemu tytuł można kupić Teraz Podczas ok. 15 zł.

  1. Retro City Rampage: DX w Google Play Po 14,99 zł
  2. Retro City Rampage: DX w App Store Zbyt ok. 13 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale Bynajmniej musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Aby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Wątek direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, Znakiem tego bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS
Skomentuj post: