Promocje mobilne na weekend 18-19 marca (m.in. Exiles, Shadow Blade i 2-bit Cowboy za darmo)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2017, 07:03


Kategorie: Newsy

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Jeszcze czego jest wypisanie wszystkich gier, które dobre sobie znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Wcale Przynajmniej tanie, Niedociągnięcie i warte uwagi produkcje.


Shadow Blade - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( (m.in. Exiles, Shadow Blade i 2-bit Cowboy Podczas darmo) - wiadomość - 2017-03-18
Shadow Blade

Jako że w Niejeden przypadkach Lata trwania obniżki Takiego jest z pierwszych stron gazet – bywa, że pozostaje ona aktualna Wskutek kilkanaście dni, a innym Wspólnie znika po kilkudziesięciu godzinach – Poprzez Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W stronę zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ugiąć się zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, By uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Exiles

Studio Cresent Moon kontynuuje rozdawanie swoich gier. W tym tygodniu możecie W okresie darmowo pobrać Exiles, W takim razie potężne trójwymiarowe RPG osadzone w klimatach science fiction. Wyroby zadebiutowała w niedopracowanej formie, Słaba/ujemna/zła strona czegoś Następnie O rany problemy zostały w większości naprawione aktualizacjami.

  1. Exiles w Google Play Zbyt darmo

Shadow Blade

Exiles nie jest jedyną perełką Crescent Moon, którą możecie Aktualnie pobrać Lilak płacenia. Po nadaremnie udostępniono również Shadow Blade, Przeto wyśmienitą dwuwymiarową platformówkę z wojownikiem ninja w roli głównej.

  1. Shadow Blade w Google Play W trakcie darmo

2-bit Cowboy

Ten tydzień jest wyjątkowo życzliwy dla promocji na Google Play pozwalających W czasie bezcelowo pobrać duże i popularne produkcje. Trzecia taka Asortyment obejmuje 2-bit Cowboy. To platformówka stylizowana na produkcję z Game Boya, z mechaniką w stylu metroidvania. Mamy więc duży świat o częściowo otwartej strukturze i masę zdolności W stronę odblokowania, które z czasem pozwalają dotrzeć w niedostępne początkowo miejsca.

  1. 2-bit Cowboy w Google Play

Kingdom Rush Frontiers

Posiadający urządzenia z Androidem fani strategii powinni zainteresować się promocją Kingdom Rush Frontiers. To Ten sam z autorytarnie najlepszych przedstawicieli gatunku tower defense, zapewniający długie godziny zabawy, i Na oczach świata można go kupić z Google Play Poza marne 50 groszy.

  1. Kingdom Rush Frontiers w Google Play W czasie 50 gr

Limbo

Tanio, dlatego że W czasie 4,29 zł, można też Na końca tygodnia kupić androidową wersję Limbo. Ta ponura platformówka to jedna z najsłynniejszych gier niezależnych ostatnich lat. Sławę i zachwyt zdobyła Po sprawą wyśmienitej oprawy graficznej, ciężkiego klimatu i ciekawych wyzwań testujących zarówno zręczność, Jeżeli i operatywność gracza.

  1. Limbo w Google Play Zbyt 4,29 zł.

Crashlands

Gra Crashlands, Zatem survivalowy sandbox będący jedną z najlepszych gier mobilnych zeszłego roku, dostała Świeżo sporą aktualizację. Z tej okazji obniżono cenę o połowę i zarówno na iOS, Jeżeli i Androidzie produkcję można Aktualnie kupić Po około dziesięć złotych.

  1. Crashlands w Google Play Podczas 9,99 zł
  2. Crashlands w App Store W okresie 9.99 zł

Retro City Rampage: DX

Warto także zainteresować się przeceną Retro City Rampage: DX, Znakiem tego niezależnego przeboju, który najprościej można opisać jako 8-bitowe Grand Theft Auto. Miejsce gry została obniżona o 40% na iOS i Androidzie, dzięki czemu tytuł można kupić Dzisiaj Poza ok. 15 zł.

  1. Retro City Rampage: DX w Google Play Po 14,99 zł
  2. Retro City Rampage: DX w App Store Poza ok. 13 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale Ani musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, W celu dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Intryga direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, Przeto bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS
Skomentuj post: