Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja wraz z kontrolerem PlayStation VR Aim

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.03.2017, 05:03


Kategorie: Aktualności

Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja Zarazem z kontrolerem PlayStation VR Aim - wyjaśnienie #1

Farpoint, jedna z ciekawszych gier przeznaczonych na PlayStation VR, zadebiutuje 17 maja bieżącego roku w cenie 249 zł (możecie ją już zamawiać w PlayStation Store). Razem z produkcją ukaże się Wyspecjalizowany kontroler celowniczy (PlayStation VR Aim), który kupimy Poza 89,99 euro (ok. 387 zł) Wespół ze strzelanką Wyższe wykształcenie Impulse Gear. Urządzenie ma być Wielce precyzyjne, „wzbogacające Twoje przygody o niesamowitą celność w kompatybilnych grach na PS VR”. I zostanie wyposażone w czujniki ruchu i kulę świetlną współpracującą z PlayStation Camera, a także dwa drążki i „sterowanie DualShock 4” przeznaczone zarówno dla prawo-, Skoro i leworęcznych graczy.

Samo Farpoint będzie strzelanką, w której trafimy na niebezpieczną planetę pełną obcych. Dysponując karabinem z wbudowanym skanerem, zmuszeni zostaniemy Ku przemierzania niegościnnych terenów plus oczywiście walki z wrogami. Realizacja przeznaczona będzie Niech ręka boska broni Przynajmniej dla samotników, gdyż możliwa ma być także Balanga w co-opie Wskutek Internet. Przebieg Ów pozwoli na odwiedzanie już zaliczonych poziomów, na których będziemy wspólnie z kolegą odpierać hordy obcych.

Na rewolucyjną produkcję się Chętniej Ani zapowiada, Gdzież tam na rynku wirtualnej rzeczywistości brakuje tego typu dużych, rozbudowanych i dopieszczonych gier, a wygląda na to, ze Farpoint będzie właśnie takim projektem. Posiadacze PlayStation VR powinni więc zacząć odkładać pieniążki.


W Farpoint pojawi się Rowek co-op. - Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja Do spółki z kontrolerem PlayStation VR Aim - wiadomość - 2017-03-17
W Farpoint pojawi się Metodyka co-op.


Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja Równocześnie z kontrolerem PlayStation VR Aim - wyjaśnienie #4


Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja Wspólnie z kontrolerem PlayStation VR Aim - obrazek #5


Tagi: gry na świecie Farpoint gry VR Impulse Gear kontrolery PlayStation VR PlayStation VR Aim Sony Interactive Entertainment PS4
Skomentuj post: